Memoriał Michała Mazurka i Franciszka Porwoła już za nami

W hali OKiS- w Gaszowicach odbył się jak co roku, 14.09.2019 r. turniej skata sportowego z cyklu GPO. Memoriał Michała Mazurka i Franciszka Porwoła zgromadził 58 skacistów w tym jedną skacistkę. Seria pierwsza padła łupem zawodnika Strażaka Głożyny – Stroińsiego Włodzimierza, który zgromadził 1892 p. W drugiej serii najlepszy wynik uzyskał Granieczny Zygmunt reprezentujący LKS Górki Śląskie gromadząc 1770 p. Turniej to zawody w których suma punktów zdobytych w 1 i 2 rundzie wyłania zwycięzcę. Tym razem zwycięzcą został Balcer Krystian reprezentujący WOKiR Połomia gromadząc 3396 p. co jest nie lada wyczynem. Drugie miejsce z wynikiem 3048 p. zdobył Mazierczyk Władysław a trzeci był Mołdrzyk Józef reprezentujący WOK Skrzyszów gromadząc 2963 p. Najlepszym zawodnikiem GKS-u był k. Wojciech Pielacz co uplasowało go na 5 miejscu. Z tego miejsca chcę serdecznie podziękować wszystkim sponsorom dzięki którym ten turniej mógł być rozegrany.

• Memoriał Michała Mazurka i Franciszka Porwoła już za nami_1
  • Odsłon: 43
  • Memoriał Michała Mazurka i Franciszka Porwoła już za nami_2
  • Odsłon: 32